Reference

Petr Dorňak

Spolupráce s Renatkou mi změnila představu o fitness. Již při prvním sezení jsem pochopil, že fitness není o jednotném vzorci, který se uplatní na každého. Renatka mi otevřela dveře do zdravějšího světa. Ukázala mi, jak se postupně dostat ke zdravým stravovacím návykům. Naučila mě, jak využít vlastní váhu ve svůj prospěch.

Přiznám se. Mám od narození dýchací problémy. Renatka mi sestavila cvičební plán dle mých zdravotních možností. Od počátku cvičení do dnešního dne se mi zvýšila kapacita plic a já zvládám daleko vyšší zátěže. Hory mi postupně začínají říkat PANE!

Cvičení s Renatkou není jen o cvičení a zdravé stravě. Je to lifestyle.

Nikdy bych neřekl, že květen roku 2020, tedy datum našeho prvního sezení, bude pro mě takovým zlomem. Za 7 měsíců cvičení mám necelých 17 Kg dole a klesáme dál!

Toto není recenze na trenérku, toto je veřejné poděkování.

Díky, Reni!

 

                    PŘED                                           PO 

Img_6291Img_6289

 

Richard Pělucha

Sportoval jsem aktivně od svých 14 let. Mou vášní byl běh a fitness. V mých 20 letech jsem absolvoval chirurgický zákrok, který mi znemožnil po dobu zhruba jednoho roku sportovat a já postupně začal přibírat na váze. Se zvyšující se hmotností u mne klesala i chuť a motivace se ke sportu vracet. Dopracoval jsem se až na solidních 108 Kg, kdy jsem poprvé pochopil, že i zavazování si tkaniček u bot může být aktivitou, u které se člověk zapotí. Na jaře v roce 2020 se Renatka vrátila ze Spojených států, slovo dalo slovo a já poprvé okusil, co je to mít vedle sebe profi kouče. Díky ní mi došlo, že jsem spoustu věcí v rámci sportu dělal ve svých raných letech špatně. Pochopil jsem, že fitness není jen o zvedání těžkých činek a tupému „bušení“ v posilovně. Renatka se mnou měla trpělivost a chápala, že jsem typ člověka, který nezmění svůj životní styl ze dne na den. Postupnými kroky se mi pod jejím vedením razantně zlepšila fyzická kondice, snížil krevní tlak a ruku v ruce s tím šla dolů i hmotnost o 17 Kg.

Díky Reňo, díky za otevření očí.

 01

 

Štěpán Knap

Dříve jsem dělal atletiku a soustředil se jen na běh. Loni v létě jsem byl na operaci kolene. Po operaci a následné rehabilitaci se mi ale špatně běhalo, koleno pořád bolelo a bylo oteklé. S Renčou jsme začali pozvolna cvičit. K fitness jsem nikdy neměl blízko a po operaci jsem byl o to více demotivovaný. Cvičení s Renčou mě však neskutečně baví. Zaujala mě svým profesionálním a zárověň přátelským přístupem. Nejen já sleduju a vnímám pokroky a změny, kterými moje tělo prochází. Koleno přestalo bolet, srovnaly se mi záda i vystouplá lopatka.

Za vše děkuju právě Renatě.

Stepan-knap-

 

Sebastian Bojda

Už 7 let hraju fotbal a byl jsem si vědomy že pro můj další fotbalový růst jsem  potřeboval zlepšit svuj styl běhu dynamiku a kondici. Tohle byly základní cíle, které jsme si stanovili na samém počátku naší spolupráce. 

Díky profesionálně připraveným tréninkům se v těchto oblastech postupně zlepšují. Navíc díky připraveného jídelníčku jsem změnil i svůj jídelníček, který mi taktéž napomáhá ve splnění daných cílů. 

Tímto bych chtěl Renči za vše poděkovat.

Díky Renčo!!!

Bojda

Natálie Wilczyńská

O cvičení a životosprávě jsem neměla ani ponětí. Během těhotenství jsem přibrala 25 kg a s přibývající váhou jsem začala pociťovat problémy s bolestmi zad a kloubů. Po těhotenství jsem přes partnera poznala Renatku, která mi vytvořila jídelníček na míru. Po 2 měsících od porodu jsem začala s cvičením a po krátké době jsem již viděla výsledky. Rok je pryč, zbavila jsem se nadbytečné váhy a k tomu se naučila správné životosprávě. S Renatkou mi došlo, že za mým rychlým úspěchem stojí kombinace cvičení, správného jídelníčku a pozitivního myšlení.

Renča je profík každým coulem!

Slečny, maminky, někdy potřebujeme pomoci, Renča je tím správným směrem!

Naty-pred-iiNaty-po-ii

RTA Signature Fitness

Sdílejte s námi